ART / Lithographs / Offset tryck 8369097
nr 836 9097
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (f, 1936), signerad och numrerad, 84/100, Komposition med dedikation, subject size: 43x54,
Offset tryck , Pär Gunnar Thelander, signerad och numrerad, 84/100, Komposition med dedikation, motivets mått: 43x54
800
SEK 100
Monday July 15 2013
at 19:35:57
14/7 15:31:03
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander